Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7925

Operátor/ka, lisař/ka - Česká Třebová

Techplast, a.s.- nabídka práce Operátor/ka, lisař/ka  - Česká TřebováFirma:Techplast, a.s.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Česká Třebová, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Operátor/ka, lisař/ka  - Česká Třebová - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka, lisař/ka  - Česká Třebová - Ústí nad OrlicíPlat:26 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka, lisař/ka  - Česká TřebováEmail:techplast@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka, lisař/ka  - Česká TřebováTelefon:605733267

Popis pracovní pozice:
• kontrola a balení výrobků na lisovně
• práce v nepřetržitém provozu
• vhodné pro ženy

Požadujeme:
• spolehlivost
• samostatnost
• zodpovědnost
• kvalitu odvedené práce

Nabízíme:
• nástupní plat 114 Kč/hod. + příplatky:
• výkonnostní příplatek až do výše 2000 Kč
• osobní příplatek až do výše 2000 Kč
• příplatek za práci v noci 20%
• příplatek za víkendové směny 25 %
• roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
• průměrný nástupní plat ve výši 26 000 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
• možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
• dovolenou navíc
• příspěvek na stravu ve výši 150 Kč za směnu v nepřetržitém provoze (příspěvek zaměstnance 3 Kč)
• Benefit Card Edenred
• MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
• MEDICA 1000 Kč/rok
• odborné vzdělávání

Inzerent:
Ověřený uživatel Kmošek | Ústí nad Orlicí , Česká Třebová
Telefon: +420 605 733 267
Email: techplast@kmosek.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel