Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7917

Letní montáž v Plzni od 160,-Kč čistého/ubytování/doprava

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Plzeň, Olomouc
Volné pracovní místo: Letní montáž v Plzni od 160,-Kč čistého/ubytování/doprava - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Letní montáž v Plzni od 160,-Kč čistého/ubytování/doprava - OlomoucPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Letní montáž v Plzni od 160,-Kč čistého/ubytování/dopravaEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Letní montáž v Plzni od 160,-Kč čistého/ubytování/dopravaTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Jde o manuální a pomocné práce vhodné pro muže.

Požadujeme:
Podmínkou je dobrý zdravotní stav bez omezení, samostatnost a logické uvažování.

Nabízíme:
Nabízíme jednorázovou letní brigádu cca na měsíc (srpen-září) na dohodu!

Doprava a ubytování zajištěno!
Mzda od 160,-Kč/hod. dle zkušeností.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel