Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7839

Strojník - seřizovač profilovací linky

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Strojník - seřizovač profilovací linkyFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Strojník - seřizovač profilovací linky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strojník - seřizovač profilovací linky - KladnoPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Strojník - seřizovač profilovací linkyEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strojník - seřizovač profilovací linkyTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Strojník - seřizovač profilovací linkyDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Bez čeho se u nás neobejdete:

Vyučení v technickém oboru
Praxe ve strojírenství výhodou
Dobrého zdravotního stavu, manuální zručnosti a logického uvažování
Spolehlivosti, flexibilitě, ochotě pracovat ve směnném provozu

Požadujeme:
Co u nás budete dělat:

Obsluha a seřízení tvarovací linky na výrobu sádrokartonových profilů
Přestavba linky na jiný typ profilu dle objednávky
Evidence výroby pomocí čtečky
Vedení menšího týmu kolegů

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout:

Práci v moderním závodě úspěšné české společnosti ve Velvarech, okr. Kladno
Stabilní zaměstnání na HPP
Možnost výdělku od 24 000 Kč
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Sportovní permanentku
Dotované závodní stravování
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu na odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel