Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7832

Operátor výroby slévárenských slitin do Německa

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Operátor výroby slévárenských slitin do NěmeckaFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Deutschland, Weißenhorn, Kladno
Volné pracovní místo: Operátor výroby slévárenských slitin do Německa - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby slévárenských slitin do Německa - KladnoPlat:50 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby slévárenských slitin do NěmeckaEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby slévárenských slitin do NěmeckaTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Operátor výroby slévárenských slitin do NěmeckaDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Co byste u nás dělali:

Pomocné činnosti v hutní výrobě (práce okolo tavících pecí a slévárnách)
Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:
Bez čeho se u nás neobejdete:

Vyučení v technickém oboru - výhodou
Zkušenosti z výroby kovů - výhodou
Zkušenost s VZV - výhodou
Pracovní němčina podmínkou - schopnost samostatné komunikace na pracovišti

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout:

Zaměstnání na HPP
Velmi zajímavé finanční ohodnocení
Po zapracování možnost přechodu na Německou pracovní smlouvu
Zaučení v závodě ve Velvarech, okr. Kladno
Diety a výkonnostní bonus - po zapracování
Ubytování a doprava zdarma
13. plat a 5 týdnů dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel