Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7652

Práce ve výrobě (až 24 000 Kč/ 26 500 Kč v prvním měsíci)

Inzerát č: P7652 | Vloženo: 29.04.2021 | Poslední aktualizace: 29.04.2021 13:46:36
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: Práce ve výrobě (až 24 000 Kč/ 26 500 Kč v prvním měsíci) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce ve výrobě (až 24 000 Kč/ 26 500 Kč v prvním měsíci) - OstravaPlat:22 300 - 26 500 Kč
Kontaktní email na pozici: Práce ve výrobě (až 24 000 Kč/ 26 500 Kč v prvním měsíci)Email:katerina.urbanova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce ve výrobě (až 24 000 Kč/ 26 500 Kč v prvním měsíci)Telefon:+420 770 147 132

Popis pracovní pozice:
Pojďte pracovat pro světovou jedničku ve výrobě brzd. Důkladně vás zaškolíme, za práci dostanete dobře
zaplaceno, a ještě vám přispějeme na dopravu. Mzda se rychle zvyšuje, je možný i kariérní růst a za dobrý
výkon přidáme každý měsíc 9 % ke mzdě navíc.

Požadujeme:
máte praxi ve výrobě
jste časově flexibilní (práce v nepřetržitém provozu)
jste ochotný/á někdy zůstat v práci přesčas
jste zručný/á

Nabízíme:
práci na HPP a motivující mzdu už v prvním měsíci: na oddělení slévárny si v prvním měsíci vyděláte
celkově 23 800 - 26 500 Kč, na obrobně montáži a lakovně celkově 22 300 - 24 000 Kč
základní mzda 115 Kč/hod + příplatky + rostoucí bonusy
příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč (podle vzdálenosti bydliště), dobrá dostupnost z Havířova, Petřvaldu,
Frýdku Místku
prémie 9 % každý měsíc
bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč (roste s odpracovanou dobou)
příspěvek na stravování (obědy za 31 - 35 Kč)
bonus za doporučení kamaráda 6 000 Kč + možnost pracovat na stejné směně
25 dní dovolené
nástup je možný do týdne od pohovoru

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel