Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7644

Elektromechanik

Eurac Hradec s.r.o.- nabídka práce ElektromechanikFirma:Eurac Hradec s.r.o.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Elektromechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik - Hradec KrálovéPlat:50.000,00 Kč měsíčně
Kontaktní email na pozici: ElektromechanikEmail:hana.vyravova@eurac-group.com
Kontaktní telefon na pozici: ElektromechanikTelefon:495809828

Popis pracovní pozice:
Denně eviduje činnost údržby do předepsaných formulářů; Eviduje veškeré náhradní díly odebrané ze skladu;
Má spoluzodpovědnost za strojní dostupnost; Má zodpovědnost za přidělené úkoly a jejich dokončení s
dodržením maximální kvality a bezpečnosti práce; Dodržuje princip 5S;

Požadujeme:
Platná Vyhlášky 50/78 Sb. - platný alespoň § 5; Orientace v silnoproudu a slaboproudu; Orientace v elektrických
rozvaděčích; Odpovědnost, flexibilita, samostatnost při rozhodování a schopnost řešení problémů; Ochota
učit se nové věci; Výhodou je povědomí o normě ISO IATF 16949 a 14001 - se zaměřením na údržbu; Schopnost
práce v nepřetržitém provozu; Schopnost manipulovat s břemeny; Zdravotní způsobilost pracovat v prašném a
hlučném prostředí;

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající
náročnosti pracovního postu; stravenky v hodnotě 100,00 Kč/1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů
dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat,
cafeteria Gallery βeta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, ..., stabilizační příspěvek, ..

Ověřený uživatel Hana Výravová | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: 495809827
Email: hana.vyravova@eurac-group.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel