Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7641

Práce na slévárně až 26 500 Kč/měsíc (Ostrava Hrabová)

Inzerát č: P7641 | Vloženo: 28.04.2021 | Poslední aktualizace: 28.04.2021 13:49:04
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: Práce na slévárně až 26 500 Kč/měsíc (Ostrava Hrabová) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce na slévárně až 26 500 Kč/měsíc (Ostrava Hrabová) - OstravaPlat:23 800 - 26 500 Kč
Kontaktní email na pozici: Práce na slévárně až 26 500 Kč/měsíc (Ostrava Hrabová)Email:katerina.urbanova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce na slévárně až 26 500 Kč/měsíc (Ostrava Hrabová)Telefon:+420 770 147 132

Popis pracovní pozice:
Hledáme fyzicky zdatné pracovníky/ce pro jednoduchou, ale fyzicky náročnou práci, se mzdou až 26 500 Kč v
prvním měsíci. Budete obsluhovat různorodé stroje - pece pro tavení hliníku, licí stroje, zařízení pro
finální úpravu odlitků (broušení) a kontrolu kvality (rentgeny). Nástup je možný do týdne od pohovoru.

Požadujeme:
máte alespoň krátkou zkušenost z výroby
zvládnete fyzicky náročnou práci
nevadí vám nepřetržitý provoz

Nabízíme:
už v prvním měsíci mzda 23 800 - 26 500 Kč (115 Kč/hod + příplatky)
příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč (podle vzdálenosti bydliště)
výborná dopravní dostupnost z Havířova, Petřvaldu a Frýdku Místku + velké parkoviště před firmou
bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč
bonus za doporučení kamaráda 6 000 Kč + možnost pracovat na stejné směně
příplatky za ztížené prostředí a 9% prémie každý měsíc
dotované stravné (obědy ve firemní kantýně za 31 - 35 Kč)
25 dní dovolené
pracoviště: Ostrava Hrabová

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel