Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7629

řezání a svařování polypropylenových desek

EKO Pardubice- nabídka práce řezání a svařování polypropylenových desekFirma:EKO Pardubice
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Holandská 467, 533 01 Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: řezání a svařování polypropylenových desek - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: řezání a svařování polypropylenových desek - PardubicePlat:úkolová
Kontaktní email na pozici: řezání a svařování polypropylenových desekEmail:klustova@ekopardubice.cz
Kontaktní telefon na pozici: řezání a svařování polypropylenových desekTelefon:+420602146200
Další údaje o pozici: řezání a svařování polypropylenových desekDalší údaje:www.ekopardubice.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme nové kolegy pro dlouhodobou spolupráci formou "dohody o provedení práce", případně "dohody o pracovní
činnosti". Nejedná se o agenturní zaměstnání.
Flexibilní pracovní doba - odpoledne + víkendy, nebo dle dohody.
Vhodné jako přivýdělek k hlavnímu pracovnímu poměru, případně pro studenty a aktivní seniory.
Česká společnost EKO Pardubice, s.r.o. se zaměřením na výrobu polypropylenových odlučovačů lehkých kapalin,
jímek, vodoměrných šachet, biologických septiků, lapáků tuků, atd.

Požadujeme:
Nabízíme pozici, která je vhodná pro řemeslně a manuálně zdatné zájemce. Jedná se o řezání a svařování
polypropylenových desek. Vše Vás podle potřeby naučíme a proškolíme.
Předpokládáme od Vás spolehlivost, manuální zručnost a chuť pracovat.

Nabízíme:
Spravedlivá odměna - úkolová mzda, dopředu víte, jakou mzdu dostanete za konkrétní výrobek.
Zázemí stabilní české společnosti, vstřícné jednání, spolehliví kolegové.
Odborná podpora - v případě navázání spolupráce Vás na začátku odborně zaškolíme.

Ověřený uživatel EKO Pardubice, s.r.o. | Pardubice , Pardubice
Telefon: 602146200
Email: klustova@ekopardubice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel