Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7623

Elektromechanik/čka

Inzerát č: P7623 | Vloženo: 23.04.2021 | Poslední aktualizace: 23.04.2021 11:42:56
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Uničov, Olomouc
Volné pracovní místo: Elektromechanik/čka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik/čka - OlomoucPlat:27 000 Kč - 35 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Elektromechanik/čkaEmail:anetarychla@moravawood.eu
Kontaktní telefon na pozici: Elektromechanik/čkaTelefon:603282733

Popis pracovní pozice:
Na nás závisí hladký průběh celé výroby, proto se denně budeš věnovat preventivní údržbě strojů a tím
předcházet potencionálním poruchám. Když už na nějakou poruchu narazíš, je potřeba ji opravit, a to
samozřejmě podle platných norem a předpisů BOZP. Nebo když si někdo druhý neví rady, neboj se mu poradit,
vždy
jsme na směně 2-3 a navzájem si pomáháme.
- Abychom měli dostatek náhradních dílů, je potřeba si to evidovat a hlídat skladové množství.
- Budeš i hodně komunikovat, jak v partě techniků, tak i s ostatními zaměstnanci ve firmě.
- Pracujeme na dvousměnný provoz od pondělí do pátku.

Požadujeme:
Mezi sebe přivítáme hlavně pozitivního, aktivního a stresu odolného jedince, který se neztratí ve čtení
technické dokumentace.
- Máš vyhlášku 50, paragraf alespoň 6?
- Uvidíš-li, že je možné u nás něco vylepšit, jsme otevření novým nápadům.
- Chceš se dál rozvíjet? Dáme ti prostor!

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- měsíční bonusy
- nadstandardně placené přesčasy
- náborový příspěvek
- příspěvek za dovedení nového zaměstnance
- dny dovolené navíc
- firemní akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta Rychlá | Olomouc , Uničov
Telefon: 603282733
Email: anetarychla@moravawood.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel