Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7506

Operátor slévárenských slitin - TAVIČ

CZ49684442- nabídka práce Operátor slévárenských slitin - TAVIČFirma:CZ49684442
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Operátor slévárenských slitin - TAVIČ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor slévárenských slitin - TAVIČ - KladnoPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor slévárenských slitin - TAVIČEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor slévárenských slitin - TAVIČTelefon:739583958
Další údaje o pozici: Operátor slévárenských slitin - TAVIČDalší údaje:Kateřina Snopková

Popis pracovní pozice:
Výroba slévárenských slitin neželezných kovů. Práce s tekutým kovem.

Požadujeme:
Vyučení
Dobrý zdravotní stav
Schopnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu (včetně nočních směn)
Průkaz řidiče motorového vozíku, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Nabízíme:
Práci v moderních závodech velké úspěšné společnosti
Nástupní mzda od 30 000 Kč
Možnost ubytování v místě
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Náborový příspěvek 3 000 Kč
Měsíční docházkový bonus 1 000 Kč
Motivační finanční hodnocení
13. plat a 5 týdnů dovolené
Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 kč
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Dotované závodní stravování
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Firemní společenské akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Olomouc , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel