Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7505

Operátor dělící linky - VELVARY

CZ49684442- nabídka práce Operátor dělící linky - VELVARYFirma:CZ49684442
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Operátor dělící linky - VELVARY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor dělící linky - VELVARY - KladnoPlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: Operátor dělící linky - VELVARYEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor dělící linky - VELVARYTelefon:739583958
Další údaje o pozici: Operátor dělící linky - VELVARYDalší údaje:Kateřina Snopková

Popis pracovní pozice:
Obsluha dělící linky.
Příprava dělících programů.
Navádění materiálu do linky.
Obsluha stroje při výrobě.

Požadujeme:
Vyučení.
Spolehlivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem.

Nabízíme:
Práci v moderních závodech velké úspěšné společnosti
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Ranní/odpolední směna
Po zapracování mzda 30 000 Kč
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
Motivační finanční hodnocení
13. plat a 5 týdnů dovolené
Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
Roční příspěvek 6.000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Dotované závodní stravování
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Firemní společenské akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Olomouc , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel