Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7482

Skladový operátor/Pomocník ve výrobě

Inzerát č: P7482 | Vloženo: 24.03.2021 | Poslední aktualizace: 24.03.2021 07:04:13
TTB Nonwovens s.r.o.- nabídka práce Skladový operátor/Pomocník ve výroběFirma:TTB Nonwovens s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice, Jičín
Volné pracovní místo: Skladový operátor/Pomocník ve výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladový operátor/Pomocník ve výrobě - JičínPlat:22000-28000
Kontaktní email na pozici: Skladový operátor/Pomocník ve výroběEmail:office@ttbnonwovens.com
Kontaktní telefon na pozici: Skladový operátor/Pomocník ve výroběTelefon:778066285
Další údaje o pozici: Skladový operátor/Pomocník ve výroběDalší údaje:Bohuslav Koki

Popis pracovní pozice:
Firma TTB nonwovens s.r.o., se zabývá výrobou a distribucí netkaných textilií a výrobků.

Obsluha výrobní linky
Logistika materiálu - příprava surového materiálu, naskladnění hotového výrobku
Kontrola kvality
Asistence při údržbě a servisu strojů a výrobních prostor

Požadujeme:
Samostatný, čestný, kolegiální a zdvořilý přístup
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
Odpovědného člena týmu s logickým uvažováním

Nabízíme:
Nástupní mzda 22.000 Kč po zkušební době 28.000 Kč
Stravenky
Osobní atmosféru menší společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Příplatky za práci v noci/o víkendu 20% z průměrné hodinové mzdy
Místem výkonu práce jsou Hořice
25 dnů dovolené
Káva, voda a čaj na pracovišti zdarma
Vzdělávací kurzy
Práce v čistém prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Bohuslav Koki | Jičín , Praha
Telefon: 778066285
Email: office@ttbnonwovens.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel