Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7442

Operátor slévárny

Inzerát č: P7442 | Vloženo: 17.03.2021 | Poslední aktualizace: 17.03.2021 09:45:29
Eurac Hradec s.r.o.- nabídka práce Operátor slévárnyFirma:Eurac Hradec s.r.o.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Operátor slévárny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor slévárny - Hradec KrálovéPlat:45.000,00 Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor slévárnyEmail:hana.vyravova@eurac-group.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor slévárnyTelefon:495809827
Další údaje o pozici: Operátor slévárnyDalší údaje:Hana Výravová

Popis pracovní pozice:
Vizuální kontrola typů vad vyráběných odlitků.
Ruční třídění odlitků.
Obsluha brousícího stroje nebo licího formovacího zařízení.
Řízení VZV.

Požadujeme:
Spolehlivé kolegy, ochotné pracovat ve třísměnném provozu (ranní směna od 6:00 - do 14:00 hod., odpolední od
14:00 - do 22:00 hod. a noční směna od 22:00 - do 6:00 hod.).
Schopnost manipulovat s břemeny.
Schopnost práce v teple, hlučném a prašném prostředí.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti a dobré finanční ohodnocení.
Stravenky v hodnotě 100,00 Kč / 1 odpracovaná směna.
Docházkový bonus.
5 týdnů dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku.
Příspěvek na penzijní připojištění.
13. plat
Cafeteria Gallery βeta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, ... .
Stabilizační příspěvek, ...

Ověřený uživatel Hana Výravová | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: 495809827
Email: hana.vyravova@eurac-group.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel