Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7298

Kontrolor/ka výroby

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Lovosice, Litoměřice
Volné pracovní místo: Kontrolor/ka výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrolor/ka výroby - LitoměřicePlat:od 24.000 kč
Kontaktní email na pozici: Kontrolor/ka výrobyEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegu do týmu výroby na pozici kontrolor.

- kontrola chodu výroby nerezového drátu dle plánu
- vedení a hodnocení strojních operátorů a podpora produktivity
- příprava podkladů a reportů pro manažera výroby
- provádění inventur
- pracovní doba od 8:00 do 16:30

Požadujeme:
Očekáváme od Vás:
- flexibilitu, spolehlivost a chuť učit se nové věci
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- vzdělání technického směru výhodnou, nikoliv podmínkou!
- pozice je vhodná také pro absolventy

Nabízíme:
Nabízíme:
- zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
- přátelské a férové pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - dovolená nad rámec zákoníku práce, sick days, stravování zcela zdarma,
příspěvek na zdravý životní styl

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis v ČJ a AJ
Těšíme se na Vás!

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel