Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7275

Pletař/ka do výroby ponožek

SHERPAX s. r. o.- nabídka práce Pletař/ka do výroby ponožekFirma:SHERPAX s. r. o.
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Chlístov, okres Třebíč, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Pletař/ka do výroby ponožek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pletař/ka do výroby ponožek - Kraj VysočinaPlat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Pletař/ka do výroby ponožekEmail:sherpax@sherpax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pletař/ka do výroby ponožekTelefon:+420 731 466 895

Popis pracovní pozice:
Pletení ponožek na ponožkových pletacích strojích a dokončovací práce.

Jsme menší rodinná firma, která plete sportovní, outdoorové a také reklamní ponožky. Pleteme ponožky pro
velké firmy u nás v ČR i v zahraničí.
Nejsem žádný korporát, takže je možné se na všem domluvit osobně.

Požadujeme:
Praxe v oboru výhodou, ale nemusí být. Vše Vás naučíme.

Pošlete svůj životopis na e - mail: sherpax@sherpax.cz

Nabízíme:
Nástupní plat: 20.000 Kč
4 týdny dovolené.
Dvousměnný provoz - ranní/odpolední.

Bonusy pro Vás:
- 2x ročně finanční bonus (před dovolenou a před Vánoci)
- parkování přímo před výrobnou
- ponožky a podkolenky z výroby

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Jeřábková | Třebíč , Brno
Telefon: 725841418
Email: prodej@sherpax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel