Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7248

PRACANT DO VÝROBY 28000KČ

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Litoměřice
Volné pracovní místo: PRACANT DO VÝROBY 28000KČ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PRACANT DO VÝROBY 28000KČ - LitoměřicePlat:28 000,-
Kontaktní email na pozici: PRACANT DO VÝROBY 28000KČEmail:kostihova@acjobs.cz

Popis pracovní pozice:
* Obsluha jednoduchých strojů
* Různorodá manuální činnost
* Pochůzky po areálu společnosti

Požadujeme:
* SOU ideálně technického směru
* Praxi z výroby - velká výhoda
* Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Nabízíme:
* Plat 25-27.000 Kč + Nástupní bonus 14.000 kč
* Čtvrtletní prémie
* 5 týdnů dovolenou
* Příspěvek na dopravu

Inzerent:
Ověřený uživatel Vlaďka Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: vmarkova@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel