Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7219

Servisní technik v Brandýse nad Labem

Testima spol. s r.o.- nabídka práce Servisní technik v Brandýse nad LabemFirma:Testima spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Brandýs nad Labem, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Servisní technik v Brandýse nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní technik v Brandýse nad Labem - Středočeský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Servisní technik v Brandýse nad LabemEmail:mlejnkova@testima.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní technik v Brandýse nad LabemTelefon:775592055

Popis pracovní pozice:
Instalace a servis NDT přístrojů a zařízení
Podíl na realizaci svěřených instalací a servisních případů
Plnění vnitřních směrnic, technologických a pracovních postupů
Komunikace se zákazníky
Vytváření servisních zpráv a záznamů
Komunikace s SÚJB

Požadujeme:
Vyučen, SŠ, VŠ vzdělání - elektro (slaboproud výhodou)
Praxe v oboru elektro minimálně 5 let
Řidičský průkaz skupiny "B"
Příjemné vystupování, samostatnost
Časová flexibilita a ochota cestovat po ČR (servis u zákazníků)
Vyhl. 50/78 výhodou
Znalost angličtiny na komunikační úrovni, znalost němčiny výhodou
Práce na PC (MS Office uživatelsky)
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Práci ve velmi perspektivním oboru se špičkovými technologiemi
Nadprůměrné mzdové ohodnocení
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

Ověřený uživatel Pavla Mlejnková | Praha-východ , Brandýs nad Labem
Telefon: 775592055
Email: mlejnkova@testima.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel