Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7160

Údržbář výrobních technologií/Elektrikář

AGSTAV Třebíč a.s.- nabídka práce Údržbář výrobních technologií/ElektrikářFirma:AGSTAV Třebíč a.s.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Lesonice u Moravských Budějovic, Třebíč
Volné pracovní místo: Údržbář výrobních technologií/Elektrikář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář výrobních technologií/Elektrikář - TřebíčPlat:28 000 - 36 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Údržbář výrobních technologií/ElektrikářEmail:kariera@betoni.cz

Popis pracovní pozice:
Ve zmodernizovaném provozu betonárky v Lesonicích vyrábíme špičkovou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky
do exteriérů - velkoobjemové květináče a mísy značky Betoni. V posledním roce jsme zcela zrenovovali výrobu
a teď hledáme spolupracovníky, kteří stejně jako my propadli kouzlu betonu.

Náplň práce:
kontrola, servis a údržba výrobních zařízení v novém závodě na výrobu betonových dlažeb (míchačky betonu,
lisy, obrusná zařízení)
zajištění provozu podpůrných zařízení (kompresory, dopravníkové pásy, hydraulické systémy)

Nástup: ihned/dle dohody

Požadujeme:
vzdělání elektrotechnického směru
technické myšlení a manuální zručnost
svářečský průkaz
zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
ochotu učit se novým věcem
platné osvědčení Vyhlášky č.50/1978 Sb.min. § 6 a vyšší
výhodou německý nebo anglický jazyk

Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti
práci v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích
práci v jednosměnném provozu
zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
rozvoj technických dovedností a znalostí
program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a
relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky
společnosti, ...)
finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu
nástupní mzdu ve výši 28 000 - 36 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Kontakt:
Životopis zašlete na adresu: kariera@betoni.cz.
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Štorková | Třebíč , Třebíč
Telefon: +420 777 879 212
Email: perman@atlanticstudio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel