Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7121

Pracovník ruční předúpravy výrobků s nástupem ihned/Zlín

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovník ruční předúpravy výrobků s nástupem ihned/Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ruční předúpravy výrobků s nástupem ihned/Zlín - ZlínPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Pracovník ruční předúpravy výrobků s nástupem ihned/ZlínEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ruční předúpravy výrobků s nástupem ihned/ZlínTelefon:+420720022037

Popis pracovní pozice:
Jedná se o dmašťování výrobků před lakováním, fyzicky nenáročná práce.

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- odpovědnost a spolehlivost
- ochotu pracovat 11,5 hodinové směny, střídaní krátkého/dlouhého týdne

Nabízíme:
- práce ve stabilní renomované společnosti
- možno DPČ/HPP
- ubytování
- příspěvek na dopravu
- dotované stravování
- bonusy
- možnost čerpání týdenních záloh
- praxe není nutná - zaškolíme
- nástup ihned
- mzda od 19.000-23.000,-Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel