Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7119

Pojďte s námi lisovat, svoz zdarma/nástup ihned-Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Pojďte s námi lisovat, svoz zdarma/nástup ihned-Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pojďte s námi lisovat, svoz zdarma/nástup ihned-Olomouc - OlomoucPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Pojďte s námi lisovat, svoz zdarma/nástup ihned-OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pojďte s námi lisovat, svoz zdarma/nástup ihned-OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Nabízíme dlouhodobou pracovní příležitost pro ženy i muže.

Jedná se o výrobu interiérových dílů pro autoprůmysl.
Obsluha vstřikolisů a následná práce s výlisky (kontrola, opracování, evidence, ...)

- moderní pracoviště s automatickými vstřikovacími lisy
- praxe není nutná vše zaučíme.

Požadujeme:
- min. základní vzdělání
- manuální zručnost
- dobrou pracovní morálku a spolehlivost

Nabízíme:
- 11-ti hodinové směny/krátký/dlouhý týden
- práce na DPČ / HPP
- mzda od 123,- Kč/h
- možnost vyplácení týdenních záloh
- osobní ohodnocení/měsíční odměny
- docházkový bonus 1000,- Kč/měsíčně
- svoz do práce a z práce zdarma
- podpora koordinátorky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel