Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6952

Operátor/ka výroby Plzeň

Inzerát č: P6952 | Vloženo: 16.11.2020 | Poslední aktualizace: 16.11.2020 13:53:05
DU-MI CZ s.r.o.- nabídka práce Operátor/ka výroby PlzeňFirma:DU-MI CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Borská Pole, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Operátor/ka výroby Plzeň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka výroby Plzeň - Plzeň - městoPlat:22 000 - 25 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka výroby PlzeňEmail:nabor@du-mi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka výroby PlzeňTelefon:725979947

Popis pracovní pozice:
Přidej se k nám a podpoř náš tým!
Pokud hledáš nenáročnou práci se zajímavým finančním ohodnocením a řadou dalších zaměstnaneckých
benefitů.

Tvou náplní práce bude:
-Výroba plastových komponentů
-Kompletace, kontrola, balení
-Lepení štítků, vylepování flísových pásů

Nástup možný IHNED!

Požadujeme:
-Manuální zručnost
-Ochotu pracovat ve tří směnném provozu (po-pá/ 8hod)

Nabízíme:
-Stabilní zaměstnání na HPP
-100-115 Kč/hod čistého + příplatky
-Docházkový bonus 1000 Kč
-Bonusy za kvalitu a motivaci
-Příspěvky na vlastní bydlení
-Příspěvky na dopravu
-Stravenky 80 Kč/den
-Možnost ubytování (4min chůze od místa pracoviště)
-Možnost týdenních záloh
-Možnost přesčasů

Ozvy se nám na 775 979 947
V případě zájmu nás kontaktuj na uvedené tel. číslo, nebo vyplň formulář a my se ti ozveme!

Ověřený uživatel Kratochvílová Veronika | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 725979947
Email: nabor@du-mi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel