Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6895

ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) Jihlava

Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) Jihlava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) Jihlava - JihlavaPlat:17240 - 22000
Kontaktní email na pozici: ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) JihlavaEmail:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) JihlavaTelefon:+420739234802
Další údaje o pozici: ŠIKULA NA MONTÁŽNÍ PRÁCE (22000,-) JihlavaDalší údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* montování světel
* práce s lisem - obsluha a údržba
* kontrola výrobků
* 3 směnný provoz
* místo výkonu práce Jihlava

Požadujeme:
* praxe ve výrobní firmě výhodou
* kutilství v krvi, nebát se něco rozložit a zase složit
* ochotu pracovat ve stoje

Nabízíme:
* náborový bonus 10000,- Kč
* dotované stravování a noční jídlo zadarmo
* 25 dní volna
* příspěvek na relokaci, na dopravu,
* zdravotní příspěvek 1500,-
* za doporučení nového parťáka 10000,-
* výroční bonusy
* čisté pracovní prostředí
* kariérní růst
* roční bonus
* možnost přesčasů - hned proplaceny
* bonus za zlepšováky
* praní oděvu

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel