Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6832

Manipulant s VZV - 2 směny

ZLKL, s. r. o.- nabídka práce Manipulant s VZV - 2 směnyFirma:ZLKL, s. r. o.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Loštice, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Manipulant s VZV - 2 směny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manipulant s VZV - 2 směny - Olomoucký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Manipulant s VZV - 2 směnyEmail:kariera@zlkl.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manipulant s VZV - 2 směnyTelefon:731453854
Další údaje o pozici: Manipulant s VZV - 2 směnyDalší údaje:Martina Brázdilová

Popis pracovní pozice:
Baví vás práce ve skladu?
Nebojíte se manipulovat s těžkými a objemnými předměty (např. s plechovými tabulemi)?

Budete osobou, která zajišťuje plynulý chod výroby po stránce logistického toku vstupních materiálů a
výrobků, tzn.:
• Zajišťovat manipulaci správných materiálů (nejčastěji v podobě plechových tabulí) v dostatečném
množství na jednotlivá svěřená pracoviště
• Navážet správný typ a množství obalového materiálu pro balení výrobků
• Manipulovat rozpracované výrobky mezi výrobními technologiemi, případně hotové výrobky přímo na sklad.
• Včas odvážet palety s kovovým materiálovým odpadem od strojů.
• Udržovat pořádek a přehlednost na svěřeném pracovišti.
• Nakládat a skládat zboží z nákladních vozidel.

Požadujeme:
Co budete ke své práci potřebovat:
• Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
• Schopnost udržovat pořádek
• Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme:
Za vaši bezchybnou a rychlou práci vám nabízíme:
• Budete důležitým článkem pro plynulé zásobování výroby.
• Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
• Práci na 2 směny od pondělí do pátku.
• Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina | Šumperk , Loštice
Telefon: 731453854
Email: martina.brazdilova@zlkl.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel