Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6804

Operátor výroby na ráno 20-25000

Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Pelhřimov
Volné pracovní místo: Operátor výroby na ráno 20-25000 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby na ráno 20-25000 - PelhřimovPlat:20000-25500
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby na ráno 20-25000Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby na ráno 20-25000Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: Operátor výroby na ráno 20-25000Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Manipulace s materiálem, jeho přeprava
* Různorodá nesériová práce dle výkresové dokumentace
* Zapisování výrobků
* Starost o svoje pracovní místo, údržba pracovních prostředků v dobrém stavu

Požadujeme:
* Maturitní zkoušku nebo výuční list
* Průkaz VZV - propadlý obnovíme
* Praxi ve výrobní společnosti výhodou
* Pouze ranní směna
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Manuální zručnost

Nabízíme:
* 25 dní dovolené
* Možnost přesčasů - proplácíme
* Dotované stravování
* Zdarma občerstvení na pracovišti
* Možnost dodělání certifikace
* Moderní čisté místo
* Společenské zaměstnanecké akce, večírky, cvičení s profíkem a další
* Místo výkonu práce Humpolec

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel