Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6803

Operátor lakovací linky (22-25000)

Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Pelhřimov
Volné pracovní místo: Operátor lakovací linky (22-25000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor lakovací linky (22-25000) - PelhřimovPlat:22000-25000
Kontaktní email na pozici: Operátor lakovací linky (22-25000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor lakovací linky (22-25000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: Operátor lakovací linky (22-25000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Svěšování a navěšování nalakovaných výrobků
* Obsluha a údržba práškové lakovací linky
* Následná kontrola lakování

Požadujeme:
* Ochotu pracovat na 2 směny
* Výborný fyzický stav
* Aktivní přístup k práci
* SOU vzdělání
* Absolventi vítání, ale praxe ve výrobní firmě výhodou

Nabízíme:
* 25 dní dovolené
* Možnost přesčasů - proplácíme
* Dotované stravování
* Zdarma občerstvení na pracovišti
* Možnost dodělání certifikace
* Moderní čisté místo
* Společenské zaměstnanecké akce, večírky, cvičení s profíkem a další
* Místo výkonu práce Humpolec

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel