Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6802

Šikula na práškové lakování (28-32000)

Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Pelhřimov
Volné pracovní místo: Šikula na práškové lakování (28-32000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Šikula na práškové lakování (28-32000) - PelhřimovPlat:28000-32000
Kontaktní email na pozici: Šikula na práškové lakování (28-32000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Šikula na práškové lakování (28-32000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: Šikula na práškové lakování (28-32000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Práce v kabině, kde se lakuje (práškové lakování, lakování s pistolí)
* Lakování s vybavením GEMA
* Nanášení práškové barvy na výrobky
* Navěšování a svěšování lakovaných výrobků
* Obsluha a údržba zařízení

Požadujeme:
* Vzdělání v oboru lakýrník nebo autolakýrník (nebo praxe na podobných pozicích)
* Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze bez víkendů
* Praxe s mokrým nebo práškovým lakováním - velkou výhodou
* Znalost technologie výhodou
* Proaktivní přístup k práci

Nabízíme:
* Mzda dle zkušeností až 32000,-
* 25 dní dovolené
* Možnost přesčasů - proplácíme
* Dotované stravování
* Zdarma občerstvení na pracovišti
* Možnost dodělání certifikace
* Moderní čisté místo
* Společenské zaměstnanecké akce, večírky, cvičení s profíkem a další
* Místo výkonu práce Humpolec

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel