Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6797

OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč) - Brno - městoPlat:25000-27000
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: OPERÁTOR LEPENÍ (25000-27000 Kč)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Lepení, montování, tmelení
* Lepení s maskovací páskou
* Práce s technickou dokumentací
* Zaznamenávání do protokolu
* Měření
* Dodržování pracovních postupu

Požadujeme:
* SOU technickém oboru výhodou
* Chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
* Samostatnost, proaktivita
* Schopnost samostatné i týmové práce
* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat ve 2 nebo 3 směnném provoze

Nabízíme:
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Propracované zaškolení
* Stravenky
* Směny bez víkendů
* Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
* Příplatky nad rámec ZP
* Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, známých* až 4 tel. čísel)
* Zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
* Místo výkonu práce Brno

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel