Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6796

LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000) - Brno - městoPlat:27000-33000
Kontaktní email na pozici: LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (27-33000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Příprava podkladů a barev
* Ruční lakování pomocí pistole

Požadujeme:
* Výuční list v oboru nebo praxe
* Orientace v technických (lakovacích) výkresech
* Zkušenost s mokrým lakováním velkou
* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat ve speciálním 2 směnném provozu (11 hod. směny bez víkendu)

Nabízíme:
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Propracované zaškolení
* Stravenky
* Směny bez víkendů
* Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
* Příplatky nad rámec ZP
* Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, známých* až 4 tel. čísel)
* Zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
* Místo výkonu práce Brno

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel