Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6794

CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000)

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Litoměřice
Volné pracovní místo: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000) - LitoměřicePlat:23000-26000
Kontaktní email na pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO (23-26000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Obsluha a seřizování CNC horizontální frézky
* Samostatné úpravy a korekce nástrojů
* Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
* Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
* Práce na 3 směny

Požadujeme:
* SOU/ÚSO technického směru
* Praxi s obsluhou CNC horizontální frézky alespoň 1 rok
* Schopnost čtení technické dokumentace
* Znalost řídicího systému Sinumeric
* Zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
* Práci ve stabilní a prosperující společnosti
* Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* Příspěvek na závodní stravování
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel