Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6734

operátor výroby / lisař - Holoubkov

DCK Holoubkov Bohemia a.s.- nabídka práce operátor výroby / lisař - HoloubkovFirma:DCK Holoubkov Bohemia a.s.
Volné pracovní místo: RokycanyMísto práce:Holoubkov, Rokycany
Volné pracovní místo: operátor výroby / lisař - Holoubkov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: operátor výroby / lisař - Holoubkov - RokycanyPlat:29000,- až 35000,-
Kontaktní email na pozici: operátor výroby / lisař - HoloubkovEmail:lisovna@dck.cz
Kontaktní telefon na pozici: operátor výroby / lisař - HoloubkovTelefon:602229274

Popis pracovní pozice:
Hlavní dodavatel distribučních rozváděčů nn pro energetické společnosti v ČR hledá perspektivní pracovníky
pro rozšíření svého stálého kolektivu.
Jedná se o obsluhu lisovacích strojů pro výrobu plastových dílů rozváděčů, jednoduché oříznutí
vylisovaného dílu a následnou vizuální kontrolu dílu před uložením do přepravních boxů. Lisování probíhá
v nepřetržitém směnném provozu.
V případě Vašeho zájmu vás rádi osobně uvidíme a nezávazně provedeme lisovnou k dotvoření Vaší představy
o nabízené pozici.

Požadujeme:
manuální zručnost
spolehlivost
zkušenosti s lisováním plastů výhodou

Nabízíme:
týden dovolené navíc
možnost využití služeb fizioterapeutky (masáže, ...) přímo v areálu firmy
příplatky za směnnost, možnost přesčasů
stravování v areálu za 30 Kč, případně stravenky
stabilní zaměstnání
budování nového kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Lang | Rokycany , Holoubkov
Telefon: 602234593
Email: jiri.lang@dck.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel