Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6624

Operátor ve výrobě - Bezděčín - 130,- / hodina

Inzerát č: P6624 | Vloženo: 08.09.2020 | Poslední aktualizace: 08.09.2020 15:57:19
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Bezděčín, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Operátor ve výrobě - Bezděčín - 130,- / hodina - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor ve výrobě - Bezděčín - 130,- / hodina - Mladá BoleslavPlat:130,-
Kontaktní email na pozici: Operátor ve výrobě - Bezděčín - 130,- / hodinaEmail:pracujteunas@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor ve výrobě - Bezděčín - 130,- / hodinaTelefon:736736194

Popis pracovní pozice:
Přijmeme operátory do výroby - oblast auto - moto v Bezděčíně u Mladé Boleslavi.
Náplň práce: výroba náhradních dílů do automobilů.
Nástup možný ihned

Požadujeme:
Věk minimálně 18 let
Manuální zručnost
Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Dobrý zdravotní stav - lékařskou prohlídku zajistíme před nástupem do zaměstnání
Spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:
Tří směnný provoz 8,5 h denně - volné víkendy
Ranní: 06:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-06:00
Platové ohodnocení I. a II. mesíc 120,- na hodinu v čistém
od III. měsíce 130,- na hodinu v čistém
Možnost čerpání týdenních záloh
Dotovaná strava
Zaškolení samozřejmostí

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřna | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 736736194
Email: pracujteunas@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel