Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6614

Lehká práce ve výrobě Zlín

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Lehká práce ve výrobě Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lehká práce ve výrobě Zlín - ZlínPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Lehká práce ve výrobě ZlínEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lehká práce ve výrobě ZlínTelefon:720022037

Popis pracovní pozice:
Dlouhodobá nabídka zaměstnání s ubytováním, vhodná i pro ženy.

Pracovní náplň:
zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola,
opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...)
3 směnný provoz (7,5 hod. směny) s volnými víkendy
práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme)

Požadujeme:
manuální zručnost
dobrý zdravotní stav
minimálně základní vzdělání
dobrá pracovní morálka

Nabízíme:
dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti
možnost profesního růstu
práce na HPP nebo DPČ
mzda 17.000-20.000,-Kč/měsíčně
zajištěné ubytování + další benefity
čisté a moderní pracoviště
nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel