Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6521

Operátor výroby - Noční - Modřice

Inventec s.r.o.- nabídka práce Operátor výroby -  Noční - ModřiceFirma:Inventec s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Modřice, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Operátor výroby -  Noční - Modřice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby -  Noční - Modřice - Brno - venkovPlat:22 400,-
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby -  Noční - ModřiceEmail:vaculinova.andrea@inventec.com

Popis pracovní pozice:
Inventec (Czech) s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Máme pobočky ve Slatině a v Modřicích. Pro závod naší
společnosti v Modřicích hledáme nové operátory výroby na noční směny. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co bude náplní Vaší práce?

- Budete vykonávat manuální práci na výrobní lince (s využitím elektrických šroubováků a scanerů)
- Připravovat a doplňovat materiál pro výrobní linky
- Kontrolovat a balit finální výrobky pro zákazníka

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?

- Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem
- Jste týmový hráč
- Čistý trestní rejstřík
- Dochvilnost a ochotu pracovat v noci
- Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi
naučíme :)

Nabízíme:
A co můžeme nabídnout my Vám?

- Práci na noční směny (PO-PÁ 20:30-05:00)
- Čisté prostředí
- Půlroční a roční bonusy
- Příplatek za práci v noci 10%
- NADSTANDARDNĚ PLACENÉ PŘESČASY (43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU
NAVÍC)
- Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme
- Firemní jídelnu a stravenky (+pitný režim na pracovišti)
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
- Týden volna navíc
- Multisport karta

Ověřený uživatel Andrea Vaculínová | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: +420543124903
Email: vaculinova.andrea@inventec.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel