Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6500

Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, Olomouc

Inzerát č: P6500 | Vloženo: 07.09.2020 | Poslední aktualizace: 08.09.2020 12:40:44
Cyprichová Lucie- nabídka práce Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, OlomoucFirma:Cyprichová Lucie
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, Olomouc - OlomoucPlat:22.000-30.000,-
Kontaktní email na pozici: Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manuální práce pro muže i ženy s ubytováním, OlomoucTelefon:739377039

Popis pracovní pozice:
Přijmeme spolehlivé pracovníky na pozice Operátorů výroby, vhodné pro muže i ženy.

Dlouhodobá brigáda DPČ nebo hlavní pracovní poměr HPP s nástupem IHNED...

Jedná se o obsluhu automatických a poloautomatických strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové
svářečky).

Nejde o pásovou výrobu.

Praxe není nutná, rozhoduje chuť pracovat a zodpovědnost.

Předpokládaný termín nástupu: IHNED

Produkce je organizována v moderním a poměrně čistém výrobním provozu.
Firma vyrábí produkty pro výbavu prodejen, logistických center, letišť, hotelových a jiných provozů.

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání (vhodné i pro absolventy)

- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

- dodržování pracovní morálky

- odpovědnost, spolehlivost a pečlivost

- ochotu pracovat v třísměnném provozu /ranní, odpolední, noční/

- 7,5 hod směny po-pá / víkendy volné. Možnost přesčasů

Nabízíme:
- práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) nebo na hlavní pracovní poměr
(HPP)

- moderní pracoviště

- ubytování

- zajímavé platové ohodnocení

- měsíční odměny za dodržování pravidelné docházky

- osobní ohodnocení (výkonnostní prémie) za plnění v daném měsíci

- možnost vyplácení týdenních záloh

- podporu koordinátorky

- dotovaného stravování

- proplacení cestovních nákladů

- zastávka MHD přímo u firmy

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel