Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6482

ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ Litoměřicko

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Litoměřice
Volné pracovní místo: ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ Litoměřicko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ Litoměřicko - LitoměřicePlat:30000 - 38000
Kontaktní email na pozici: ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ LitoměřickoEmail:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ LitoměřickoTelefon:+420739234802
Další údaje o pozici: ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ LitoměřickoDalší údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
- úprava nástrojů
- výroba forem (hlavně z oceli)
- práce s technickou dokumentací
- broušení
- páce na ranní směnu

Požadujeme:
- praxe s svářením
- státní svářečské zkoušky na CO2 nebo elektrodu výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- vzdělání ideálně v tech. oboru (zámečník, svářeč a pod.)

Nabízíme:
- náborový příspěvek 15000,- Kč
- roční odměny
- dotované stravování

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel