Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6480

CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO

Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Litoměřice
Volné pracovní místo: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKO - LitoměřicePlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKOEmail:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKOTelefon:+420739234802
Další údaje o pozici: CNC FRÉZAŘ LITOMĚŘICKODalší údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
- obsluha a seřizování CNC horizontální frézky
- čtení technické dokumentace
- samostatné úpravy a korekce nástrojů
- kusová výroba, strojní vybavení, formy

Požadujeme:
- vzdělání technického směru
- praxi s obsluhou CNC frézky minimálně rok
- znalost řídícího systému Sinumeric výhodou
- znalost kovů - výhodou

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příspěvek na závodní stravování
- stabilní a prosperující společnost

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel