Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6442

Montážní dělník s ubytováním, nástup IHNED

Inzerát č: P6442 | Vloženo: 20.07.2020 | Poslední aktualizace: 31.07.2020 12:35:39
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Rokytnice, Zlín
Volné pracovní místo: Montážní dělník s ubytováním, nástup IHNED - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montážní dělník s ubytováním, nástup IHNED - ZlínPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Montážní dělník s ubytováním, nástup IHNEDEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montážní dělník s ubytováním, nástup IHNEDTelefon:+420 720 022 037

Popis pracovní pozice:
Montáž elektro skříní dle technické dokumentace.
Práce v jednosměnném provozu - s možností přesčasů.

Požadujeme:
- Znalost čtení technických výkresů
- Zručnost, spolehlivost, chuť pracovat
- Fyzická zdatnost
- Praxe není podmínkou, zaučíme
- Strojírenské vzdělání, SO/ÚSO

Nabízíme:
- Zaměstnání ve stabilní společnosti
- Základní mzda od 19.000-23.000,- Kč, dle odbornosti
- Jednosměnný provoz 7,5h. Víkendy volné, možnost přesčasů
- Příplatky za práci přesčas, v noci a ve dnech pracovního klidu-v zákonné výši
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování (závodní stravování/domácí kuchyně)
- Dovolená 5 týdnů
- Ubytování (dostupnost obchodů a služeb, MHD)
- Možnost týdenních záloh v návaznosti na pravidelnou docházku

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel