Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6342

TRENÉR/KA OPERÁTORŮ VÝROBNÍ LINKY - NOČNÍ

Inventec s.r.o.- nabídka práce TRENÉR/KA OPERÁTORŮ VÝROBNÍ LINKY - NOČNÍFirma:Inventec s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Modřice, Slatina, Brno - město
Volné pracovní místo: TRENÉR/KA OPERÁTORŮ VÝROBNÍ LINKY - NOČNÍ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TRENÉR/KA OPERÁTORŮ VÝROBNÍ LINKY - NOČNÍ - Brno - městoPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: TRENÉR/KA OPERÁTORŮ VÝROBNÍ LINKY - NOČNÍEmail:vaculinova.andrea@inventec.com

Popis pracovní pozice:
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Pro náš nový výrobní závod ve Slatině a pro stávající
závod v Modřicích hledáme uchazeče na pozici Trenér/ka operátorů výrobní linky.

Pro závod do Modřic hledáme trenéra na noční osmihodinové směny 5x v týdnu (Po - Pá - od 20:30 do 5:00).

Co bude náplní Vašeho dne?

- Důkladné školení našich nováčků, brigádníků, ale i pravidelné přeškolování zaměstnanců výroby
- Školení operátorů linky, vedoucích pracovníků, ale také zaměstnanců skladu, testování apod.
- Administrativa týkající se především evidence provedených školení
- Pravidelné reportování výrobních chyb
- Každodenní komunikace se zaměstnanci z různých oddělení

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?

- Ovládáte práci s MS Office
- Máte již zkušenosti z výrobní společnosti
- Rádi se učíte nové věci a baví vás vaše znalosti předávat druhým
- AJ alespoň na základní úrovní bude výhodou
- Praxe v oboru není nutná. Podrobné zaškolení na všechny vyráběné produkty proběhne během zkušební doby
(je potřeba ovládat výrobu všech našich produktů)

Nabízíme:
A co můžeme nabídnout my Vám?

- Malý tým kolegů a přátelskou atmosféru
- Různorodou práci s lidmi, ve které se nebudete nudit
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona - 43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC
- Rozvoj a školení pro naše zaměstnance, možnost zapojit se do řady nových projektů
- Půlroční, roční a měsíční bonusy
- Příplatky za práci v noci
- Pravidelný jednosměnný provoz
- Stabilní a různorodou práci
- Stravenky v hodnotě 80 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Multisport karta
- Penzijní připojištění
- Firemní akce a systém Cafeteria

Ověřený uživatel Andrea Vaculínová | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: +420543124903
Email: vaculinova.andrea@inventec.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel