Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6275

Operátor výroby - 3 DNY V TÝDNU - Noční - Slatina

Inventec s.r.o.- nabídka práce Operátor výroby - 3 DNY V TÝDNU - Noční - SlatinaFirma:Inventec s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Slatina, Brno - město
Volné pracovní místo: Operátor výroby - 3 DNY V TÝDNU - Noční - Slatina - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby - 3 DNY V TÝDNU - Noční - Slatina - Brno - městoPlat:20000 - 22000
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby - 3 DNY V TÝDNU - Noční - SlatinaEmail:vaculinova.andrea@inventec.com

Popis pracovní pozice:
Pro náš nový výrobní závod naší společnosti ve Slatině hledáme nové operátory výroby na noční 12 HOD
směny - PRÁCE POUZE 3 DNY V TÝDNU. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Inventec (Czech) s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku.

Co bude náplní Vašeho dne?

- Budete vykonávat manuální práci na výrobní lince (s využitím elektrických
šroubováků a scanerů).
- Připravovat a doplňovat material pro výrobní linky.
- Kontrolovat a balit finální výrobky pro zákazníka.

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?

- Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem.
- Jste týmový hráč.
- Čistý trestní rejstřík.
- Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi
naučíme :).

Nabízíme:
A co můžeme nabídnout my Vám?

- Práci 3 dny v týdnu (noční směny) - středa, čtvrtek, pátek (+ pracovní sobota 1x
měsíčně); od 18:00 do 6:00 (v průměru odpracujete 14 směn v měsíci).

- Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového
- Čisté prostředí.
- NADSTANDARDNĚ PLACENÉ PŘESČASY (43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU
NAVÍC).
- Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme.
- Firemní jídelnu a stravenky (+pitný režim na pracovišti).
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria.
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování.
- Týden volna navíc.
- Půlroční, roční bonusy.
- Multisport karta.

Ověřený uživatel Andrea Vaculínová | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: +420543124903
Email: vaculinova.andrea@inventec.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel