Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P6232

ELEKTROTECHNIK - SMD technik

TESLA BLATNÁ, a.s.- nabídka práce ELEKTROTECHNIK - SMD technikFirma:TESLA BLATNÁ, a.s.
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Blatná, Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: ELEKTROTECHNIK - SMD technik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROTECHNIK - SMD technik - Jihočeský krajPlat:od 20000
Kontaktní email na pozici: ELEKTROTECHNIK - SMD technikEmail:ozanakova@tesla-blatna.cz
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROTECHNIK - SMD technikTelefon:383415380
Další údaje o pozici: ELEKTROTECHNIK - SMD technikDalší údaje:Margita Ozaňáková

Popis pracovní pozice:
• Nastavování - SMD automaty, reflow vlna, AOI tester.
• Údržba a nastavování jednoúčelových zařízení.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru elektro, vhodné i pro absolventy
• Samostatnost a pečlivost
• Znalost AJ výhodou
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Odpovídající platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Nástup možný ihned

Ověřený uživatel TESLA BLATNÁ, a.s. | Jihočeský kraj , Blatná
Telefon: 383415380
Email: ozanakova@tesla-blatna.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel