Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5726

Pracovník výroby

Do Psí Misky s.r.o.- nabídka práce Pracovník výrobyFirma:Do Psí Misky s.r.o.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Višňová, Příbram
Volné pracovní místo: Pracovník výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník výroby - PříbramPlat:14 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník výrobyEmail:kate.m@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník výrobyTelefon:774081294
Další údaje o pozici: Pracovník výrobyDalší údaje:Do psí misky

Popis pracovní pozice:
Pracovník výroby se syrovým masem . Práce PO-PÁ. Hlavní náplní práce je příprava a balení masa. 14.000,-Kč,
v případě zájmu volejte na 774081294 nebo piště na kate.m@seznam.cz Adresa provozu: Višňová 1, 26261

Požadujeme:
základní vzdělání

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Milec | Celá ČR , Příbram
Telefon: 724621550
Email: kate.m@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel