Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5698

Montáž finálních výrobků,nástup ihned Olomouc

Inzerát č: P5698 | Vloženo: 05.11.2019 | Poslední aktualizace: 14.11.2019 08:27:58
Cyprichová Lucie- nabídka práce Montáž finálních výrobků,nástup ihned OlomoucFirma:Cyprichová Lucie
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Montáž finálních výrobků,nástup ihned Olomouc - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Montáž finálních výrobků,nástup ihned Olomouc - OlomoucPlat:24.000-28.000
Kontaktní email na pozici: Montáž finálních výrobků,nástup ihned OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montáž finálních výrobků,nástup ihned OlomoucTelefon:739377039

Popis pracovní pozice:
Hledáme nové uchazeče na pozici montážní dělník.
Jedná se o kompletaci finálních výrobků, ne o pásovou výrobu.

-produkce je organizovaná v moderním výrobním provozu
-firma vyrábí produkty pro výbavu prodejen, logistických
center, letišť, hotelových a jiných provozů ( regály , koše, nákupní a přepravní vozíky...

Požadujeme:
- min. základní vzdělání/vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
Nabízíme:
- práce na DPČ
- pracovní doba PO-PÁ / 8 hodinové směny, ranní/odpolední.
- mzda 110,- / 120,-Kč/hod čistého
- možnost vyplácení týdenních záloh
- možnost ubytování v blízkosti firmy
- dotované stravování
- docházkový bonus 1000,- Kč/měsíčně
- osobní ohodnocení a jiné benefity
- podpora koordinátora

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel