Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5689

OPERÁTOR VSTŘIKOLISU OLOMOUC

Inzerát č: P5689 | Vloženo: 01.11.2019 | Poslední aktualizace: 14.11.2019 08:28:26
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: OPERÁTOR VSTŘIKOLISU OLOMOUC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR VSTŘIKOLISU OLOMOUC - OlomoucPlat:123 / za hodinu
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR VSTŘIKOLISU OLOMOUCEmail:cvolomouc@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR VSTŘIKOLISU OLOMOUCTelefon:727 974 848

Popis pracovní pozice:
- práce vhodná pro ženy i muže
- výroba interiérových dílů pro autoprůmysl
- obsluha vstřikolisů a následná práce s výlisky (kontrola, opracování, evidence, ...)
- moderní pracoviště s automatickými vstřikovacími lisy
- praxe není nutná - zaučíme!

Požadujeme:
• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• minimálně základní vzdělání
• dobrá pracovní morálka

Nabízíme:
- práce na DPČ nebo HPP
- 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
- mzda od 123,- Kč/hod.
- osobní ohodnocení/měsíční odměny
- docházkový bonus 1000,- Kč/měsíčně
- možnost ubytování
- možnost vyplácení týdenních záloh
- svoz do a z práce zdarma
- možnost práce přesčas
- podpora koordinátorky

Nástup: ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel