Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5688

Lehká práce ve výrobě, Zlín

Inzerát č: P5688 | Vloženo: 01.11.2019 | Poslední aktualizace: 14.11.2019 08:28:41
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Lehká práce ve výrobě, Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lehká práce ve výrobě, Zlín - ZlínPlat:16000-19000
Kontaktní email na pozici: Lehká práce ve výrobě, ZlínEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lehká práce ve výrobě, ZlínTelefon:+420 720 022 037

Popis pracovní pozice:
• zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola,
opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...)
• 3 směnný provoz (8 hod. směny)
• práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme)

Požadujeme:
Požadujeme:
• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• minimálně základní vzdělání
• dobrá pracovní morálka

Nabízíme:
Nabízíme:
• dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti
• možnost profesního růstu
• práce na HPP nebo DPČ
• mzda 100,-Kč/hod.
• zajištěné ubytování + další benefity
• čisté a moderní pracoviště
• nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel