Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5658

Práce s jeřábem i bez průkazu! Vhodné i pro ženy. Olomouc

Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Práce s jeřábem i bez průkazu! Vhodné i pro ženy. Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce s jeřábem i bez průkazu! Vhodné i pro ženy. Olomouc - Olomoucký krajPlat:20000 - 26000Kč
Kontaktní email na pozici: Práce s jeřábem i bez průkazu! Vhodné i pro ženy. OlomoucEmail:konoradska.pracecr@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce s jeřábem i bez průkazu! Vhodné i pro ženy. OlomoucTelefon:+420 730 155 362

Popis pracovní pozice:
Pracoval si s jeřábem a máš průkaz? Ne? Nevadí! Nabíráme lidi v Olomouci na pozici obsluhy Jeřábů. Muži i
ženy. Tvou náplní práce bude řízení a obsluha jeřábů a komunikace s vazačem břemen.
Pracuje se ve třísměnném provozu, 8 hodin.
Prostě sedíš v kabince a vozíš se :) Nástup ihned nebo dle domluvy

Požadujeme:
- možný nástup ihned
- ubytování
- zálohy
- rychlé jednání
- vhodné pro muže i ženy

Nabízíme:
- vzdělání není rozhodující
- jeřábnický průkaz výhodou nebo Vám zajistíme jeho získání
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu, 7,5 hod
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost a spolehlivost
- práci ve výškách

+ náborový příspěvek 10.000 Kč

Ověřený uživatel Lucia Konoradská | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: +420 730 155 362
Email: konoradska.pracecr@post.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel