Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5653

Práce na HPP

Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Práce na HPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce na HPP - Moravskoslezský krajPlat:26 000,-
Kontaktní email na pozici: Práce na HPPEmail:dana.steffekova@manuvia.com
Kontaktní telefon na pozici: Práce na HPPTelefon:+420734769572
Další údaje o pozici: Práce na HPPDalší údaje:dana.steffekova@manuvia.com

Popis pracovní pozice:
Pro společnost v Kopřivnici zabývající se výrobou reproduktorů hledáme schopné, manuálně zručné,
samostatné a především spolehlivé zaměstnance. Požadujeme ochotu učit se novým věcem a pracovat ve
třísměnném provoze.
Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s nadstandartním mzdovým ohodnocením. Možnost dopravy zdarma na trase Ostrava -
Paskov - Frýdek Místek - Příbor - Kopřivnice. Možnost ubytování - příspěvek až 3000 Kč/měsíc. Pro
pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů a práce v sobotu. V podniku je
možnost stravování se v nově vybudované jídelně.

Požadujeme:
Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

Ověřený uživatel Dana Šteffeková | Moravskoslezský kraj , Kopřivnice
Telefon: +420734769572
Email: dana.steffekova@manuvia.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel