Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5619

Elektrikář - údržba (Blatná)

TESLA BLATNÁ, a.s.- nabídka práce Elektrikář - údržba (Blatná)Firma:TESLA BLATNÁ, a.s.
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Blatná, Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Elektrikář - údržba (Blatná) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrikář - údržba (Blatná) - Jihočeský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Elektrikář - údržba (Blatná)Email:ozanakova@tesla-blatna.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektrikář - údržba (Blatná)Telefon:383415380
Další údaje o pozici: Elektrikář - údržba (Blatná)Další údaje:Margita Ozaňáková

Popis pracovní pozice:
• Údržba a rekonstrukce elektrických rozvodů budov (zásuvky, vypínače, svítidla a další
• Sestavování a oživování testovacích jednotek vlastní výroby
• Údržba a nastavování elektrických zařízení

Požadujeme:
• Vyučen v oboru elektro, SŠ vzdělání výhodou
• Paragraf 5 a vyšší vyhlášky č. 50/1978
• Uživatelská znalost práce na PC
• ŘP skupiny B
• Samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
* Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
• Práci na HPP ve stabilní české společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování a penzijní pojištění, dojíždění...
• Program O2 Family i pro rodinné příslušníky
• Plat dohodou - dle zkušeností
• Nástup možný ihned

Ověřený uživatel TESLA BLATNÁ, a.s. | Jihočeský kraj , Blatná
Telefon: 383415380
Email: ozanakova@tesla-blatna.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel