Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5602

KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA - nástup ihned !

Inzerát č: P5602 | Vloženo: 25.09.2019 | Poslední aktualizace: 25.09.2019 13:26:13
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Ostrov u Stříbra (okres Tachov), Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA - nástup  ihned ! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA - nástup  ihned ! - Plzeňský krajPlat:22000 - 25000 Kč
Kontaktní email na pozici: KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA - nástup  ihned !Email:sasinvestment@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA - nástup  ihned !Telefon:+ 420 731 443 933

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného klienta hledáme nové posily do týmu na pozici Kontrolor / ka kvality.

Pozor - počet míst je omezený !

Jaká je náplň práce ?
• Výstupní kontrola vyrobených VZV vozíků
• Kontrola pomocí měřícího přístroje
• Identifikace možného nedostatku vysokozdvižných vozíků
• Kontrola vizuální, měřící - exteriér, interiér
• Práce s PC

Požadujeme:
Co od vás očekáváme ?
• Samostatnost, odpovědnost, pečlivost
• mít dobrý zrak !
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Praxi ve výrobě

Nabízíme:
Co nabízíme ?
• Mzda 120 Kč/hod čistého !
• Příplatky, bonusy, prémie, příspěvky
• Možnost přesčasů
• Možnost týdenních záloh
• Zdarma školení
• Dlouhodobé zaměstnání u stabilní společnosti - HPP
• Možnost zajištěného ubytování
• Práce na dvou a třísměnný provoz
• Přidělení koordinátor, která vám bude neustále k dispozici
• Nástup možný ihned

Ověřený uživatel SaS Investment s.r.o. | Ústecký kraj , Most
Telefon: + 420 731 443 933
Email: sasinvestment@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel