Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5596

LÍDR PEKAŘSKÉ LINKY (Horní Počernice)

BREADWAY a.s.- nabídka práce LÍDR PEKAŘSKÉ LINKY (Horní Počernice)Firma:BREADWAY a.s.
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha - Horní Počernice, Praha 9
Volné pracovní místo: LÍDR PEKAŘSKÉ LINKY (Horní Počernice) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: LÍDR PEKAŘSKÉ LINKY (Horní Počernice) - Praha 9Plat:OD 25.000,-Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: LÍDR PEKAŘSKÉ LINKY (Horní Počernice)Email:hr@breadway.com

Popis pracovní pozice:
Jaká práce na Vás čeká?

• Především budete obsluhovat pekařské linky při výrobním procesu
• Budete zajišťovat nastavování a manipulaci s výrobní linkou tak, aby bylo pečivo vyráběno dle
předepsaných postupů
• Důležitou součástí této práce je, že budete prodlouženou rukou mistra výroby - v případě
potřeby mu budete pomáhat s organizací týmu pekařů a mísičů

Požadujeme:
Proč se k nám hodíte právě Vy?

• Jste spolehlivý, pečlivý a nadšený do práce
• Chcete začít kariéru v jedné z nejmodernější pekárně na trhu, využívající špičkového vybavení
• Vše potřebné Vás naučíme, není tedy nutné mít velikou praxi
• Máte zkušenost s vedením menšího týmu (je výhodou nikoli podmínkou)

Nabízíme:
A co za to nabízíme?

• Zaměstnání na HPP na dobu NEURČITOU
• Odpovídající mzdové ohodnocení - od 25.000,-Kč/měsíčně
• Možnost kariérního postupu na MISTRA VÝROBY
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Naše skvělé a čerstvé pečivo Vám bude určitě také chutnat :)
• Skvělá dopravní dostupnost - 10 minut autobusem z Černého Mostu (linka 220)
• Parkoviště pro auta hned u firmy
• Možný zvýhodněný tarif na volání
• Pečeme tu společně - kvalitní zaučení je tedy základní surovina
• Nástup dle domluvy

Ověřený uživatel BREADWAY a.s. | Praha , Praha - Horní Počernice
Telefon: +420 730 899 920
Email: hr@breadway.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel