Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P5587

Truhlář

Zdeněk Domkář - Čadas interier- nabídka práce TruhlářFirma:Zdeněk Domkář - Čadas interier
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Truhlář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Truhlář - Kraj VysočinaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: TruhlářEmail:cadas@cadas.cz
Kontaktní telefon na pozici: TruhlářTelefon:723530936
Další údaje o pozici: TruhlářDalší údaje:Zdeněk Domkář

Popis pracovní pozice:
Jsme firma zabývající se realizací kompletních interiérů i dílčích částí. Navrhujeme a zhotovujeme zejména
atypické prvky s použitím kvalitních materiálů. Nabízíme pracovní pozici v oboru truhlář.

Požadujeme:
- vyučení v oboru, pracovní zájem, přesnost, zodpovědnost, dochvilnost
- praxe s prací, která vyžaduje manuální zručnost a pečlivost výhodou
- chuť do práce, ochota učit se nové věci

Nabízíme:
- možnost podílet se na zajímavých a originálních realizací
- práce od pondělí do pátku, volné víkendy i svátky
- mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
- příplatky za montáže

Ověřený uživatel Lucie Domkářová | Havlíčkův Brod , Havlíčkův Brod
Telefon: 723530936
Email: domkarova.lucie@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel